Datę premiery Galaxy S20 zaplanowano na 6 marca

Samsung ogłosi nową rodzinę Galaxy S20 wraz z Galaxy Z Flip podczas eventu, który odbędzie się 11 lutego. Oficjalna strona internetowa firmy ujawniła właśnie, kiedy telefony trafia do sprzedaży.
Samsung utworzył stronę rejestracyjną, na której możesz wpisać adres e-mail, jeśli chcesz kupić którykolwiek z tych nadchodzących smartfonów.

Po rejestracji Samsung powinien wysłać Ci wiadomość e-mail, gdy faktycznie zostaną otwarte zamówienia wstępne, dzięki czemu możesz być jedną z pierwszych osób, które skorzystają z okazji.

Data może, ale nie musi dotyczyć również Galaxy Z Flip. W poprzednim raporcie napisano, że zostanie wydany wkrótce po wydarzeniu w lutym, przed linią S20.

Jeśli zarezerwujesz S20, otrzymasz „ekskluzywny kredyt w wysokości 35 dolarów na urządzenia i akcesoria” w sklepie internetowym Samsung. Pamiętajmy jednak, że sama rejestracja nie gwarantuje zakupu ani nawet zamówienia w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

13 mln użytkowników Play

Opublikowane przez - 27 sierpnia 2015 0
Przedstawiając wyniki kwartalne Play poinformował, że na koniec czerwca z sieci korzystało 13 milionów użtkowników.   Najważniejsze dane finansowe za…