Datę premiery Galaxy S20 zaplanowano na 6 marca

Samsung ogłosi nową rodzinę Galaxy S20 wraz z Galaxy Z Flip podczas eventu, który odbędzie się 11 lutego. Oficjalna strona internetowa firmy ujawniła właśnie, kiedy telefony trafia do sprzedaży.
Samsung utworzył stronę rejestracyjną, na której możesz wpisać adres e-mail, jeśli chcesz kupić którykolwiek z tych nadchodzących smartfonów.

Po rejestracji Samsung powinien wysłać Ci wiadomość e-mail, gdy faktycznie zostaną otwarte zamówienia wstępne, dzięki czemu możesz być jedną z pierwszych osób, które skorzystają z okazji.

Data może, ale nie musi dotyczyć również Galaxy Z Flip. W poprzednim raporcie napisano, że zostanie wydany wkrótce po wydarzeniu w lutym, przed linią S20.

Jeśli zarezerwujesz S20, otrzymasz „ekskluzywny kredyt w wysokości 35 dolarów na urządzenia i akcesoria” w sklepie internetowym Samsung. Pamiętajmy jednak, że sama rejestracja nie gwarantuje zakupu ani nawet zamówienia w przedsprzedaży.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

MediaTek prezentuje Helio P25

Opublikowane przez - 8 lutego 2017 0
MediaTek zaprezentował dzisiaj swój najnowszy układ – Helio P25, procesor dedykowany urządzeniom z podwójnym aparatem. MediaTek Helio P25 to ośmiordzeniowy…