days gone sony

Days Gone w złocie! Nic już nie zagraża premierze gry.

Studio Bend – twórcy nadchodzącego tytułu na wyłączność PlayStation 4 – Days Gone, poinformowali, że oficjalne zakończone zostały prace nad grą i tym samym uzyskała ona „złoty status”. Oznacza to, że premierze wyznaczonej na 26 kwietnia nic już nie zagraża.

Days Gone ma za sobą wyjątkowo burzliwy proces twórczy. Gra miała początkowo zadebiutować na początku 2018 roku, po czym jej premierę wielokrotnie przesuwano. Pojawiały się nawet plotki, że Sony ma zamiar skasować grę studia Bend. Ostatecznie twórcom udało się projekt dokończyć i obecnie zajmują się oni ostatnimi szlifami, które trafią już do nas w formie premierowej „łatki”.

Dla przypomnienia, w Days Gone przenosimy się do postapokaliptycznej wersji USA. Akcja gry dzieje się kilka lat po wybuchu pandemii, która zdziesiątkowała ludność Ameryki. W wyniku działań wirusa powstali zakażeni – niezwykle agresywne istoty przypominające zombie. Oczywiście na naszej drodze staną nie tylko zarażeni, ale również zmutowane zwierzęta i wrogo nastawieni ludzie.

Twórcy ujawnili niedawno, że w grze czeka na nas blisko 6 godzin przerywników filmowych, a same jej przejście zajmie nam co najmniej 30 godzin.

Śmiało możemy założyć, że końcówka kwietnia szykuje się wyjątkowo smakowicie dla sympatyków postapo.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane