Debiut Huawei P9 z podwójnym aparatem Leica

MobilityNewsAutor:

Huawei P9 Gold_sandblasted_leftFront_HD

Huawei zaprezentował modele P9 i P9 Plus – rodzinę smartfonów wyposażonych w podwójny aparat marki Leica. Urządzenia stworzono we współpracy z firmą Leica Camera AG.

Jednym z głównych elementów P9 jest podwójny obiektyw. Zainstalowany w P9 moduł aparatu RGB odpowiada za przechwytywanie kolorów, a jego bliźniaczy, monochromatyczny odpowiednik nadaje obrazom szczegółowości. Dwa tylne aparaty w P9 współpracują ze sobą, umożliwiając użytkownikom robienie  zdjęć o nasyconych kolorach. Dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu, zdjęcia są jaśniejsze i bardziej szczegółowe.

Zastosowanie hybrydowej ostrości (Hybrid Focus) polega na ustawianiu ostrości przy użyciu trzech metodologii pomiaru: laserowej, głębokości oraz kontrastu – automatycznie dobiera tę, która w danej chwili przyniesie najlepszy możliwy rezultat.

Sercem wyposażonego w 5,2-calowy ekran Full HD, jest nowy, 64-bitowy 2,5 GHz procesor Kirin 955, a bateria o pojemności 3000 mA.

Huawei zaprezentował również model P9 Plus, wyposażony w 5,5-calowy ekran z technologią Press Touch i pojemniejszą, 3200 mAh baterią. P9 Plus posiada technologię dual-IC Rapid Charge, która zapewnia użytkownikowi sześć godzin rozmów, po 10 minutach ładowania. Zarówno w P9 jaki i P9 Plus zastosowano czytnik  linii papilarnych, który dba o ochronę prywatności i danych użytkownika. 

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane