Defiance 2050 – nowe MMO zadebiutuje już w lecie

Wydane w 2013 roku – Defiance od Trion Worlds było wyjątkowo ambitnym projektem. Trzecioosobowa strzelanka MMO dzieliła bowiem świat i bohaterów z serialem telewizyjnym o tej samej nazwie, przygotowanym przez stację SyFy. Niestety serial zdjęto już po trzecim sezonie, a gra nie była pozbawiona wad. Okazuje się jednak, że twórcy nie zamierzają porzucać stworzonego przez siebie uniwersum i już w lecie zadebiutuje Defiance 2050.

Defiance 2050 zaoferuje nam otwarty świat, w którym nie zabraknie nam zarówno kooperacyjnej, jak i opartej na rywalizacji rozgrywki. Krótki zwiastun zapowiada imponująco wyglądające starcia z bossami, wielkie bitwy i całą masę sprzętu do zdobycia.

Defiance 2050 będzie grą free-to-play przygotowaną z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jej debiut planowany jest na tegoroczne lato, który poprzedzony zostanie beta testami, na które możecie zapisać się na oficjalnej stronie producenta.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane