Demoniczne wyniki Redmi K20 AnTuTu pozostawiają konkurencję w tyle

Roman PakotaAutor:
Dwa dni temu Lu Weibing, dyrektor generalny marki Xiaomi, oficjalnie potwierdził nadchodzący Redmi K20. Jego główną zaletą będzie chipset Snapdragon 855. Dzisiaj Weibing podał więcej szczegółów i opublikował screenshot ekranu wyniku AnTuTu urządzenia. Redmi K20 zdobył 458 754 punkty.

K20 będzie oferował wyświetlacz FHD + AMOLED o przekątnej 6,39 cala z Corning Gorilla Glass 6 z wbudowanym skanerem linii papilarnych. Kamera selfie o rozdzielczości 20 MP będzie w wersji pop-up, co pomoże zminimalizować górną i dolną ramkę.

 

 

Kolejną mocną stroną telefonu będzie jego 48-megapikselowy aparat główny, któremu będą towarzyszyć super-szerokie i 16-megapikselowe czujniki o rozdzielczości 8 MP. Telefon będzie zasilany baterią o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 27 W.

Telefon będzie dostępny w kolorach czarnym (Carbon Black), czerwonym (Flame Red) i niebieskim (Glacier Blue).

 

 

Przy okazji możemy się zapoznać z nową oficjalną maskotką, promującą Redmi K20. Jest to fioletowy, ziejący ogniem smok, nazwany przez firmę “The Demon King”. Skąd pomysł na demona? Ma on nawiązywać do demonicznej mocy procesora Qualcomm, która ma moc miażdżenia swojej konkurencji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane