Destiny 2 – drugi dodatek do gry zadebiutuje w maju

Pierwszy dodatek do Destiny 2 – “Klątwa Ozyrysa” okazał się być wyjątkowo kiepskim produktem. Bungie jednak już wcześniej zapowiadało, że w ramach przepustki sezonowej otrzymamy jeszcze jedno rozszerzenie, teraz już wiemy, że zadebiutuje one w maju.

Bungie nie próżnuje i widać, że studio chce udoskonalić Destiny 2. Na serwerach gry jest już dostępna aktualizacja 1.1.2, która wprowadziła m.in. pancerze mistrzowskie, lepsze nagrody z najazdów czy buff dla egzotycznej broni “Soczewka Prometusza”.

W ramach drugiego sezonu pojawią się jeszcze dwie znaczące aktualizacje: 1.1.3 (27 luty) oraz 1.1.4 (27 marca). Sezon 3 rozpocznie się wraz z debiutem drugiego dodatku w maju. Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone drugie rozszerzenie do Destiny 2 prawdopodobnie będzie nosić tytuł – “Gods of Mars”. Dodatek ten zabierze nas do skutej lodem części tytułowego Mars.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane