porzuceni

Destiny 2: Porzuceni – Bungie przedstawia “Śniące Miasto”

Rozszerzenie do Destiny 2 – Porzuceni, zadebiutuje już 4 września, czyli niemal dokładnie w rok od premiery podstawowej wersji gry. Dodatek ma nam zaoferować sporo nowości, w tym “Śniące Miasto” – największą i najlepszą strefę “endgameową” w historii serii Destiny.

Do premiery Destiny 2: Porzuceni pozostał niespełna miesiąc, a Bungie wciąż, w pocie czoła, pracuje nad nową zawartością. Jednym z najciekawszych i najbardziej rewolucyjnych elementów dodatku ma być “Śniące Miasto”, czyli obszar w którym, zdaniem Bungie, spędzimy większość czasu po ukończeniu głównej kampanii gry. Miejscówka ta ma być wypełniona aktywnościami dla graczy, którzy osiągnęli maksymalny poziom postaci. Co ważne, obszar ten będziemy mogli przemierzać solo, jednak wciąż niektóre aktywności będą od nas wymagać połączenia się w grupy.

Warto przypomnieć, że dodatek Porzuceni zaoferuje nam również m.in: nowe zbroje i bronie, przebudowany system ekwipunku, dziewięć nowych super-zdolności, liczne zmiany w gameplayu oraz PvP (skrócono TTK – time to kill).

Rozszerzenie Porzuceni zapowiada się naprawdę ciekawie, czy tchnie nowe życie w Destiny 2? Miejmy nadzieję, że tak.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Rollercoaster NTT System

Opublikowane przez - 12 kwietnia 2019 0
Dystrybutor opublikował wyniki finansowe za miniony rok. Niektóre parametry pogorszyły się, ale niektóre uległy poprawie. Przychody spadły do 386 mln…