devil may cry 5

Devil May Cry 5 ukończone w 75%, kolejne informacje na temat gry poznamy już w te wakacje

Devil May Cry 5 zostało oficjalnie zaprezentowane podczas niedawno zakończonych targów E3. Fanów ucieszył powrót serii do korzeni i pominięcie restartu z 2013 roku.

Na temat Devil May Cry 5 wciąż wiemy niewiele. Twórcy do tej pory zdradzili jedynie, że po raz kolejny pokierujemy losami Dantego i Nero, a dobrze nam znani bohaterowie tym razem staną na przeciwko wyjątkowo potężnego przeciwnika.

Reżyser gry Hideaki Itsuno wraz z producentami – Michiteru Okabe oraz Matthew Walkerem, zdradzili ostatnio, że Devil May Cry jest już gotowe w 75%, a prace nad grą postępują zgodnie z harmonogramem. Możemy zatem założyć, że wstępnie ustalona data premiery – na marzec 2019, nie ulegnie zmianie.

Twórcy potwierdzili również, że już w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat produkcji. Co więcej, jeśli wybieracie się na tegoroczne targi Gamescom (21 – 25 sierpnia) to wielce prawdopodobne, że będziecie mogli zagrać w demo Devil May Cry 5.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane