DGM ES-65 – stylowa deska elektryczna od dziś dostępna w Polsce

Firma DGM wprowadza na polski rynek kolejne urządzenie, służące do poruszania się po mieście. Jest nim pojazd elektryczny ES-65.

DGM ES-65

DGM ES-65 to stylowa elektryczna deska, której ruch jest kontrolowany poprzez przechylanie ciężaru ciała. Dzięki systemowi stabilizacji elektronicznej kierowanie pojazdem jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Pojazd jest napędzany dwoma silnikami umiejscowionymi w kołach, każdy o mocy 350W. Dzięki nim DGM ES-65 może osiągnąć prędkość do 10 km/h, przy maksymalnym obciążeniu 120 kg. Z naładowaną baterią (o pojemności 4400 mAh) można przejechać około 15-20 km, oczywiście w zależności od obciążenia i warunków drogowych.

Sprzęt wyposażono w 6,5-calowe koła, które potrafią przezwyciężyć znaczne nierówności. W razie potrzeby pojazd może pokonać wzniesienie o 18-stopniowym kącie nachylenia.

DGM ES-65 ma wymiary 58,8 x 19 x 18 cm i waży 10 kg. Na uwagę zasługuje wbudowane oświetlenie LED poprawiające widoczność na drodze.

Deska elektryczna marki DGM jest dostępna w sieci sklepów Auchan od dzisiaj. Do 3 czerwca urządzenie dostępne będzie w promocyjnej cenie 549 złotych.

DGM ES-65

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Power banki na majowe wyprawy

Opublikowane przez - 23 kwietnia 2015 0
Firma Rugged zaprezentowała urządzenia, które mogą być przydatne na długie wyprawy w zbliżający się długi weekend majowy. Power bank Rugged…