Diablo 3 z datą premiery na Switchu!

W zeszłym miesiącu Blizzard zaskoczył nas ogłaszając Diablo 3: Eternal Collection na konsolę Nintendo Switch. Dzisiaj amerykański producenta wraz z Nintendo ogłosili datę premiery gry. Słudzy piekła zaatakują już 2 listopada.

Diablo 3: Eternal Collection zawierać będzie podstawową wersję gry oraz wszystkie wydane do tej pory dodatki niej – Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer. Do gry zawitają również elementy związane z serią The Legend of Zelda.

Dla przypomnienia, Diablo III będzie działać na Switchu w rozdzielczości 720p i 60 kl/s w trybie przenośnym lub w rozdzielczości 960p (również w 60 kl/s) w trybie stacjonarnym.

Warto też pamiętać, że na naszych oczach tworzy się historia, Diablo 3 będzie pierwszą grą Blizzarda wydaną na konsoli Nintendo od ponad 15 lat! Ciekawostką jest też fakt, że 2 listopada rozpoczyna się tegoroczny BlizzCon, być może Blizzard chce połączyć premierę gry na Switchu z innym ogłoszeniem związany z uniwersum Diablo, np. ogłoszeniem Diablo 4. Szanse są na to znikome, ale marzenia nic nie kosztują.

Diablo 3 na Switchu można już zamawiać w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Gionee S11 i S11S oficjalnie!

Opublikowane przez - 27 listopada 2017 0
Gionee w natarciu, chiński producent zaprezentował na swojej konferencji kilka nowych urządzeń, wśród których znajdziemy smartfony: Gionee S11 i S11S.

Commodore 64 powraca!

Opublikowane przez - 2 października 2017 0
Moda na wskrzeszanie kultowych sprzętów sprzed lat trwa w najlepsze. Już w przyszłym roku będziemy mogli sięgnąć po “nową” wersję…