DJI Osmo Action – kamera sportowa 4K z dwoma wyświetlaczami

DJI zapowiedział nową kamerę sportową. Osmo Action, bo o nim mowa, będzie posiadał dwa wyświetlacze. Koszt 349 dolarów.

W przeciwieństwie do wszystkich dotychczasowych modeli GoPro, które mają kolorowy wyświetlacz z tyłu i czarny biały wyświetlacz z przodu, Osmo Action ma 1,4-calowy kolorowy wyświetlacz z przodu, który pozwala robić selfie i nagrywać filmy do vlogów. Z tyłu znajduje się 2,25-calowy ekran dotykowy.

Osmo Action ma matrycę CMOS o rozdzielczości 1/2,3 cala i rozdzielczości 12 MP. Może nagrywać w rozdzielczości 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę i szybkością transmisji 100 Mb/s. Może też nagrywać w rozdzielczości HDR z prędkością do 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p lub 720p.

Osmo Action zawiera również nową elektroniczną stabilizację obrazu DJI RockSteady. Działa to nawet przy rozdzielczości 4K.

 

 

Aparat posiada również wodoodporną obudowę i może być montowany na standardowych mocowaniach typu GoPro. Posiada Wi-Fi i Bluetooth i może być sterowany za pomocą aplikacji mobilnej DJI. Dostępne będą również akcesoria, takie jak zestaw ramek do aparatów fotograficznych, mocowania samoprzylepne, wodoodporna obudowa, adapter mikrofonowy i filtry, w tym filtr ND, polaryzator i filtry podwodne.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane