Domowy strażnik od D-Link w T-Mobile

T-Mobile zaoferował kamerkę D-Link do ochrony domu w ofercie z internetem domowym i mobilnym. Dostępna jest od dziś

Chodzi konkretnie o kamerkę kamerę D-Link Mini WiFi HD DCS-P6000LH, która może stać się strażnikiem każdego domu. Dostępna jest w trzech ofertach: „Nielimitowany Internet Domowy z routerem na 24 miesiące”, „Nielimitowane GB z routerem na 24 miesiące” oraz „Internet – modem/router na raty przez 24 miesiące”.

Kamera umożliwia monitoring domu przez całą dobę. Dzięki diodom podczerwieni urządzenie pozwala na rejestrację obrazu podczas całkowitej ciemności. Ten domowy strażnik posiada również czujniki dźwięku i ruchu, które w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia natychmiast wysyłają powiadomienie na smartfon właściciela.

Urządzenie sprawdzi się podczas wyjazdu na urlop czy innych nieobecności w domu. Za pośrednictwem strony producenta użytkownik ma możliwość podglądania obrazu z kamery na żywo i przechowywania nagrań w chmurze do 24 godzin. Zdjęcia i materiały wideo można także odtwarzać i zapisywać na smartfonie.

Użytkownicy z pewnością docenią również prostotę instalacji urządzenia. Przy użyciu aplikacji mobilnej „mydlink” kamerę można skonfigurować w kilka chwil. Po pobraniu aplikacji wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie smartfona.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Marka efingo w ofercie Grupy Nelro Data

Opublikowane przez - 8 marca 2016 0
Firmy i instytucje korzystające ze sprzętu biurowego w postaci drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych stają przed strategicznym wyborem dostawcy materiałów eksploatacyjnych,…