Dostęp do aplikacji znanej trenerki przy zakupie słuchawek Philips

Marka Philips TV & Sound wystartowała z promocją W rytmie Twojego treningu. Kupując wybrany model słuchawek sportowych Philips, można otrzymać dostęp do planów treningowych w popularnej aplikacji treningowej na 100 dni. Promocja trwa do 20 września 2020 r. i obejmuje modele Philips TASH402, TASN503 oraz TAST702.

Philips TV & Sound przygotował akcję dla fanów efektywnego treningu. Przy zakupie wybranych słuchawek sportowych można otrzymać dostęp do popularnej aplikacji Diet & Training by Ann nawet na 100 dni. Wszystkie modele objęte promocją są odporne na wilgoć i posiadają zaawansowane funkcje, dzięki którym trening jest jeszcze skuteczniejszy.

Słuchawki Philips TASN503 wyposażono w jeden z najmniejszych na świecie dousznych czujników tętna, który współpracuje ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do biegania (m.in. Apple Health Kit, Google Fit, Runkeeper, Runtatstic i Endomondo). Czujnik w czasie rzeczywistym przekazuje użytkownikowi informacje w formie dźwiękowej, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego zerkania na wyświetlacz.

Philips TASN503

Philips TAST702 to słuchawki typu true wireless, które stworzono z myślą o intensywnych treningach. Posiadają etui, które ładuje słuchawki oraz czyści je za pomocą UV. Model charakteryzuje się poziomem wodoodporności zgodnym ze standardem IPX5.

Philips TAST702

W modelu Philips TASH402 nauszniki zostały wypełnione specjalnym żelem chłodzącym, który jest w stanie obniżyć temperaturę przy skórze o 3-5°C. Słuchawki gwarantują do 20 godzin pracy. Zapewnia to komfort użytkowania nawet w przypadku najbardziej rozbudowanych sesji treningowych.

Philips TASH402

Każdy kto do 20 września 2020 r. kupi jeden z wymienionych modeli słuchawek Philips, po zarejestrowaniu paragonu otrzyma dostęp do popularnej aplikacji znanej trenerki na 30 lub 100 dni. Więcej o ćwiczeniach i przygotowanych planach treningowych można przeczytać na stronie dieta.hpba.pl.

W akcji biorą udział produkty kupione w sieciach handlowych partnerów Philips TV & Sound: Media Expert, Euro RTV AGD, Media Markt oraz X-KOM. Wszystkie szczegóły związane z promocją W rytmie Twojego treningu dostępne są na stronie www.philips.pl/c-w/promocje/rytmtreningu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane