Dragon Ball Project Z na pierwszym zwiastunie! RPG z Goku w roli głównej zadebiutuje już w 2019 roku!

W zeszłym tygodni Namco Bandai ujawniło, że pracuje nad grą “action-rpg” w popularnym i lubianym uniwersum Dragon Ball. Wówczas nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów. Na szczęście, producent nie kazał nam długo czekać na konkrety i już dzisiaj możemy cieszyć się pierwszym zwiastunem. Kamehameha!

Namco Bandai ujawniło, że za produkcje gry odpowiada studio CyberConnect 2, autorzy serii gier Naruto Shippuden oraz .hack. W Dragon Ball Project Z wcielimy się w Goku i to jego oczami poznawać będziemy świat gry. Zwiastun prezentuje na epickie pojedynki oraz znakomitą, stylizowaną oprawę graficzną. Możemy spodziewać się również otwartego świata, choć to nie zostalo jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Dragon Ball Project Z ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy potwierdzili, że gra otrzyma zarówno japoński, jak i angielski dubbing.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Blackview E7 zapowiedziany

Opublikowane przez - 24 sierpnia 2016 0
Do portfolio marki Blackview trafia właśnie Blackview E7, budżetowy smartfon o ładnym designie. Blackview E7 posiada 5,5-calowy wyświetlacz (pokryty szkłem…

LTE i nowe pakiety danych w Aero2

Opublikowane przez - 15 października 2015 0
Aero2, operator usługi Pakiety Aero, udostępnia technologię LTE w oferowanych pakietach komercyjnych oraz znosi dotychczasowe ograniczenia maksymalnej prędkości pobierania w…