Drugi Charytatywny Mecz Gwiazd w Gorzowie

Marka MyScreenPROTECTOR jest oficjalnym sponsorem Charytatywnego Meczu Gwiazd, który wspiera dzieci w walce z chorobami nowotworowymi. Mecz odbędzie się 16 czerwca 2019 roku na stadionie STALi Gorzów i w formule piłki nożnej zmierzą się ze sobą: Marcin „Różal” Różalski, Jan Błachowicz, Łukasz Jurkowski, DJ Decks, Damian Janikowski, bracia Collins, Bartosz Zmarzlik, Akop Szostak, Piotr Paluch, Mateusz Gamrot. Drużynom przewodzić będą Joanna Jędrzejczyk i Michał Materla.

16 czerwca 2019 roku odbędzie się druga edycja Charytatywnego Meczu Gwiazd organizowanego przez fundację Cancer Fighters oraz STAL Gorzów. Podczas trwania wydarzenia będą zbierane pieniądze na zakup pomp infuzyjnych, dwutorowych i wielofunkcyjnych wózków medycznych. Wspomniany sprzęt medyczny będzie wykorzystywany przez podopiecznych fundacji. W tym roku, poza głównym eventem, uczestnicy i obserwatorzy będą mogli odwiedzić stoisko fundacji Marcina „Różala” Różalskiego, marki MySreenPROTECTOR, zobaczyć wystawę fotografii stworzonej przez Cancer Fighters oraz skorzystać z licznych atrakcji dla najmłodszych.

W 2018 roku na boisku stanęli naprzeciw siebie zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Wydarzeniu przyświeca wspieranie podopiecznych fundacji Cancer Fighters w walce z chorobami nowotworowymi. Pierwsza edycja przyniosła 100 tysięcy złotych na zakup protezy i rehabilitację chorującego na nowotwór Aleksa.

There are 1 comments

 1. Avatar

  Obecnie transakcja zakupowa Jest czynnością sprawniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Możliwość prowadzenia sklepu przez internet poszerza granice i pozwala na wykonywanie sprzedaży zagranicznej. Paczki kurierskie do Rumunii to kolejny stopień w ulepszaniu sklepu internetowego. Dzięki naszemu wsparciu możesz łatwo i szybko wprowadzić takie przesyłki do swojej oferty sklepu internetowego. Zobacz jakie to proste

  Paczki do Rumunii

  Nadawanie paczek kurierskich do Rumunii usprawnia prowadzenie handlu internetowego. Proponujemy najlepszą pomoc w sprzedaży towaru ze sklepu internetowego do Rumunii. Dzięki dużym zasobom wiedzy i doświadczeniu w codziennych obowiązkach potrafimy pomagać każdego, kto zdecyduje się i postawi na paczki kurierskie do Rumunii.

  Nasza działalność pomaga w odbiorze przesyłek, przyjęciu zwróconych przesyłek kurierskich, oraz odbieramy zapłatę w rumuńskich stawkach. Z naszą pomocą w łatwy i szybki sposób poprowadzisz swój sklep w sieci i rozwiniesz swoją ofertę na międzynarodową skalę.

  Zaufaj najlepszy i daj sobie pomóc. Udowodnimy Ci, że nadawanie towarów za granicę może okazać się prostsze niż to działające na terenie naszego Państwa działamy po to aby na co dzień pomagać tego typu firmom jak Twoja. Nie marnuj czasu na przeglądanie internetu w poszukiwaniu innych wybierz tym, na których możesz polegać.

  Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowy polski czytnik ebooków

Opublikowane przez - 27 lipca 2020 0
Właśnie wystartowała przedsprzedaż nowego czytnika e-książek i e-prasy marki inkBOOK – modelu Calypso. Urządzenie wyposażone jest w ekran E Ink…

Ile zebrał Play na WOŚP?

Opublikowane przez - 25 marca 2015 0
Fundacja WOŚP opublikowała wyniki tegorocznego finału w trakcie którego padł kolejny rekord zebranych środków.  1,5 miliona zł zostało zebrane w…

Road Show z Orange

Opublikowane przez - 21 kwietnia 2016 0
Młodzi sportowcy, którzy na co dzień rozwijają swoje talenty w Klubach Sportowych Orange, kolejny raz będą mogli zweryfikować swoje umiejętności…