Duże rodziny zapłacą mniej. W Orange czwarta i piąta karta SIM za 0 zł

Roman PakotaAutor:
Rodziny z co najmniej trojgiem dzieci mogą skorzystać ze zniżek na usługi Orange Polska, przygotowanych w ramach programu Karta Dużej Rodziny. Zniżki na usługi telekomunikacyjne to duże, comiesięczne oszczędności. W przypadku Planu Mobilnego 45, roczna oszczędność dla 5-osobowej rodziny może sięgnąć nawet 1560 zł!

Nielimitowane rozmowy telefonicznie pozwalają rodzicom i dzieciom być w stałym kontakcie. Duże pakiety danych pozwalają na korzystanie z internetu każdemu członkowi rodziny. Dlatego warto, by duże rodziny skorzystały z oferty Orange, ponieważ oferuje ona realne oszczędności.

Od 8 lipca klienci Orange posiadający Kartę Dużej Rodziny, mogą kupić czwartą i piątą kartę SIM z wybranym Planem Mobilnym ze zniżką 25 zł co miesiąc. Ponadto, skorzystają z comiesięcznego rabatu za łączenie usług w Orange w wysokości 20 zł.  Oznacza to, że decydując się na Plan Mobilny 45, czwartą i piątą kartę SIM klient otrzyma za 0 zł.  Z kolei w Planie Mobilnym 55 czwarta i piąta karta SIM, uwzględniając obydwie zniżki, będzie kosztować tylko 10 zł miesięcznie, a w Planie Mobilnym 75 –  20 zł.

Dzięki zniżkom w Orange łączne wydatki na usługi mobilne dla 5-osobowej rodziny w Planie Mobilnym 45 to 95 zł miesięcznie, tylko 19 zł na osobę. Każda kolejna dokupiona karta SIM (licząc od drugiej karty SIM) to dodatkowe 3 GB na konto. A im więcej kart SIM, tym więcej korzyści dla rodziny.

Plany Mobilne 45, 55 i 75 zawierają nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE oraz duże pakiety danych w kraju i w roamingu w UE. Najtańszy plan zawiera 7 GB, a kolejne dwa są z internetem bez limitu GB. Powiększone pakiety danych w abonamencie oraz dodatkowe gigabajty za łączenie usług w Orange umożliwią komfortowe korzystanie z internetu w kraju i za granicą.

W ofercie dla dużych rodzin w Orange nie trzeba podpisywać umów na potrzeby wszystkich członków rodziny w jednym czasie. Można to zrobić w dowolnym terminie. Niemniej, jeśli w jednym dniu klient zakupi więcej niż jedną kartę SIM, otrzyma dodatkową korzyść: zapłaci 50 zł opłaty aktywacyjnej tylko za pierwszą kartę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Telewizor od OnePlus

Opublikowane przez - 11 lipca 2019 0
OnePlus planuje wejść na rynek dużych ekranów z ich własnym zestawem TV. Firma początkowo zaprezentowała zestaw we Wrześniu i później…