Dwa nowe modele oczyszczaczy powietrza Ulitmate Air Kil

Roman PakotaAutor:
Firma SHARP wprowadza na rynek oczyszczacze powietrza UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W. Dwa nowe modele korzystają z ulepszonej wersji technologii bezpiecznej jonizacji powietrza – Plasmacluster Ion 25000. Z tej okazji rusza specjalna promocja, uprawniająca do zyskania drugiego oczyszczacza firmy SHARP gratis.

Nowe modele oczyszczaczy powietrza SHARP Ultimate Air UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W to wydajniejsza wersja technologii zwalczącej bakterie, wirusy, grzyby, alergeny i smog, a także dbająca o bezpieczną dla użytkownika jonizację powietrza. Jony Plasmacluster oczyszczają powietrze w sposób podobny do tego, jak ma to miejsce w środowisku naturalnym, gdzie emitowana jest jednakowa liczba jonów dodatnich i ujemnych. Plasmacluster Ion 25000 (w porównaniu do 7000) produkuje i emituje wyższe stężenie jonów, dzięki czemu czas potrzebny do efektywnego działania skraca się nawet 3-krotnie. Nowe modele oczyszczaczy to także znacznie szybsze redukowanie elektryczności statycznej oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Wersja UA-KIL80E-W posiada funkcję automatycznego czyszczenia filtra wstępnego, odpowiedzialnego za wyłapywanie największych cząstek zanieczyszczeń powietrza.

UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W nadają się nie tylko do zastosowań domowych, ale także w przypadku większych biur oraz pomieszczeń użytkowych. Wysoka wydajność pozwala na użycie ich w pomieszczeniach o powierzchni – w zależności od modelu – do 50m2 i do 62m2. Nowe oczyszczacze powietrza gwarantują nawilżanie na poziomie 660-700 ml na godzinę. Dzięki czujnikom temperatury, wilgotności, zapachu, kurzu i światła oraz inteligentnym i zróżnicowanym trybom pracy, urządzenie większość pracy wykonuje automatycznie, dostosowując się do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Obecna linia oczyszczaczy firmy SHARP, dzięki eleganckiemu wzornictwu, może pochwalić się także prestiżową nagrodą Good Design Award 2019.

Z okazji wprowadzenia na rynek dwóch nowych modeli oczyszczacza Ultimate Air, SHARP rozpoczyna ofertę przedsprzedażową z drugim darmowym urządzeniem. Przy zakupie oczyszczacza UA-KIL60E-W lub UA-KIL80E-W kupujący otrzyma oczyszczacz powietrza UA-PF40 z technologią Plasmacluster zupełnie za darmo! To oferta idealna zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują oczyszczaczy do kilku pomieszczeń. Promocja trwa od 20 stycznia do 12 lutego 2021 i obejmuje zakupy w trzech sklepach: LoveAir.plmwp.biz.plekologicznydom.eu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Plus nie zapłaci

Opublikowane przez - 18 lutego 2019 0
UOKiK ma sporo pracy z operatorami komórkowymi. Większość spraw dotyczy nieprecyzyjnych regulaminów promocji, albo zatajaniu ich istotnych elementów. Zazwyczaj działało…