E-hulajnogą na wybory

Firma wypożyczajaca e-hulajnogi – Lime oryginalnie zachęca do udziału w wyborach. Oferuje kod do wpisania w aplikacji, dzięki któremu w niedzielę 13 października, od 6. rano do końca dnia, jednorazowe skorzystanie z e-hulajnogi będzie bezpłatne – informuje serwis Transport Publiczny.

W najbliższą niedzielę firma zaoferuje możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu e-hulajnogą, dostępnego po wpisaniu w aplikacji kodu: JADENAWYBORY.

Kod zadziała w Warszawie, we Wrocławiu i w Poznaniu. Uprawnia do darmowego przejazdu do 10 złotych (14 minut). Podobna promocja obowiązywała przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Firma przypomina, że sposób użytkowania przestrzeni miejskiej powinien uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg. Poruszając się urządzeniami Lime w dniu wyborów należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków atmosferycznych oraz stanu infrastruktury, a także zwrócić szczególną uwagę na pozostałych użytkowników dróg i chodników.

Dodatkowo ważne jest, aby hulajnogi zostały zaparkowane w prawidłowy sposób, nie blokując chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Cat B15Q w ofercie T-Mobile

Opublikowane przez - 23 września 2015 0
  Cat B15Q został wprowadzony do sieci T-Mobile w specjalnej ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Cat B15Q w T-Mobile jest dostępny od 9 zł. Cat B15Q posiada czterordzeniowy procesor,…