E2 JUMP – smartfon odporny na pył i zachlapania

162 0

e2 jumpp

Allview Mobile wprowadza  na polski rynek E2 Jump, smartfon o standardzie IPX5.  To urządzenie Dual SIM, które posiada 4,5-calowy wyświetlacz IPS i dwa przednie głośniki stereo.  Smartfon został zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą wyróżniać się na tle innych.

e2 jump przód

 

Urządzenie sprawdzi się idealnie w ekstremalnych warunkach, zarówno jak i na śniegu.  E2 JUMP posiada 4,5-calowy wyświetlacz IPS, który oferuje szeroki kąt widzenia i wierne odwzorowanie kolorów. Technologia pełnej laminacji, użyta podczas jego produkcji, eliminuje szczeliny między wyświetlaczem LCD a szkłem oraz zapewnia jasne i wyraźne obrazy, przy niskim zużyciu energii. Dwa przednie głośniki stereo gwarantują natomiast bardzo dobrej jakości dźwięk.                

e2 jump tył

 

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4, KitKat, który jest wspomagany przez procesor Quad Core o częstotliwości taktowania 1,3 GHz i 1GB pamięci RAM. Pamięć Flash – 8 GB – może być natomiast rozszerzona za pomocą karty microSD o 32 GB.  Aby uwiecznić wyjątkowe momenty, do dyspozycji oddano aparat 5MP z autofokusem. Ponadto, użytkownik może skorzystać z funkcji sterowania gestami, Face Beauty, HDR, Gumki i nagrywania w formacie Full HD. Akumulator o pojemności 2000mAh zapewnia działanie smartfona do 8 godzin rozmów i do 8 dni w stanie czuwania.  

e2 jump freestyle          

E2 JUMP dostępny w przedsprzedaży w cenie 549 zł.

źródło: Allview

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *