fallout 76

E3 2018: Fallout 76 – Szczegóły, data premiery, gameplay

Targi E3 rozpoczęły się na dobre. Jedynym z najbardziej wyczekiwanych tytułów był Fallout 76, który Bethesda ujawnił kilka dni temu. Na konferencji producenta poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nowej odsłony postapokaliptycznej sagi.

Todd Howard – lider Bethesdy zdradził, że prace nad Fallout 76 trwają już od wielu lat. Gra jest prequelem wszystkich poprzednich odsłon serii i dzieje się zaledwie 25 lat po wybuchu wojny atomowej (dla przypomnienia akcja pierwszego Fallouta działa się około 89 lat po wybuchu wojny). Gracze wcielą się w mieszkańców tytułowego schronu 76, a ich zadaniem będzie odbudowa zniszczonego świata. Mapa świata jest czterokrotnie większa od tego z Fallouta 4.

Bezapelacyjne największą nowością w Fallout 76 jest możliwość rozgrywki w kooperacji! Tak jest! Po raz pierwszy w historii serii będziemy mogli przemierzać radioaktywne pustkowia w towarzystwie znajomych! Nasza drużyna będzie mogła składać się maksymalnie z czterech osób. Współpraca nie będzie się ograniczać tylko do wspólnej walki, zespoły będą mogły również budować siedziby czy zbierać surowce

Jeśli nie przepadacie za kooperacją to, jak zapewnia Todd Howard, gra zaoferuje nam klasyczne zadania i fabułę, którą będziemy mogli poznać samemu. Na Fallout 76 nie będziemy musieli długo czekać, gra zadebiutuje już 14 listopada bieżącego roku na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Bluboo S1 debiutuje w Polsce

Opublikowane przez - 6 października 2017 0
Bluboo podąża za współczesnym trendami bezramkowych konstrukcji i oferuje nan smartfon Bluboo S1, który posiada minimalne ramki po bokach i…