assassin's creed odyssey

E3 2018: Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do starożytnej Grecji

Zgodnie z wcześniejszymi “przeciekami” akcja najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed dziać się będzie w starożytnej Grecji. Tegoroczna część otrzymała podtytuł “Odyssey”, a my wcielimy się w potomka legendarnego Leonidasa.

Assassin’s Creed Odyssey kontynuuje rozwiązania zastosowane w “Origins”, tym samym produkcja Ubisoftu coraz bardziej przypomina pełnokrwistą grę RPG. Twórcy obiecują, że podejmowane przez nas decyzje będą miały znaczenie w świecie gry.

Po raz pierwszy w historii serii zabraknie kultowego ukrytego ostrza, zostanie ono zastąpione przez potężny artefakt – złamaną włócznie Leonidas, którą będziemy mogli w trakcie gry rozwijać, dzięki czemu uzyskamy dostęp do nowych zdolności.

Warto też odnotować, że produkcja pozwoli nam wybrać głównego protagonistę. Może nim być Alexios lub Kassandra, wyboru dokonamy na początku gry i będzie on permanentny.

Assassin’s Creed Odyssey trafi na sklepowe półki 5 października. Gra zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane