resident evil 2 remake

E3 2018: Resident Evil 2 to remake, w którym można się zakochać!

Podczas konferencji Sony na trwających właśnie targach E3 Capcom zaprezentował w akcji remake Resident Evil 2 i wygląda on obłędnie.

Resident Evil 2 pierwotnie zadebiutowało w 1998 roku, niestety przez ten czas produkcja mocno się zestarzała i przez to nieco młodsi gracze nie mogli spróbować swoich sił w kultowej odsłonie serii. Capcom już w 2015 roku ogłosił, że trwają prace nad remakiem, jednak od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretów, aż do dzisiaj.

Japoński producent nie tylko zaprezentował nam grę w akcji (na ponad 3 minutowym trailerze), ale ujawnił również datę premiery – 25 stycznia 2019.

Dla przypomnienia, Resident Evil 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej odsłony serii. Akcja gry dzieje się kilka miesięcy po wydarzeniach z “jedynki”, a teatrem zdarzeń jest miasto Raccoon City. Głównymi bohaterami tej części są Leon Kennedy oraz Claire Redfield (siostra protagonisty z Resident Evil).

Resident Evil 2 Remake wygląda po prostu obłędnie, nie wiem jak Wy, ale ja już wiem co będę robił wieczorem 25 stycznia 2019 roku.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowe funkcje w Google Maps

Opublikowane przez - 13 stycznia 2016 0
Google Maps v9.19 jest już w drodze do wszystkich telefonów z systemem Android. Wersja ta ma w sobie dużą ciekawostkę.…