Electronics Show – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej: krótka relacja

Targi Electronics Show w Nadarzynie odbyły się w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 r. Była to pierwsza edycja wydarzenia, które być może stanie się  kiedyś polskim odpowiednikiem berlińskich targów IFA. W ogromnej hali targowej na terenie centrum targowego Ptak Warsaw Expo zgromadzili się  producenci szeroko rozumianej elektroniki użytkowej – od sprzętu mobilnego, przez RTV i AGD, aż po samachody elektryczne. Oto krotka relacja w obiektywie kamery Technikalia TV.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
TechnikaliaTV

TechnikaliaTV

Kanał TechnikaliaTV funkcjonuje w Internecie od połowy 2013 roku i zyskał już wielu stałych widzów. Nasi doświadczeni dziennikarze i rezenzenci branży IT, Telcom oraz pozostałej elektroniki użytkowej prezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, najciekawsze premiery, porównania sprzętu. Wystawiają własną, opiniotwórczą recenzję, która z pewnością zainteresuje sympatyków nowych technologii oraz pomoże w podjęciu decyzji przez zakupem nowego sprzętu.

Powiązane

HTC U11 – test wideo

Opublikowane przez - 19 kwietnia 2018 0
HTC U11 to fenomenalny smartfon zarówno dla miłośników fotografii, jak i fanów wysokiej wydajności. Zeszłoroczny flagowiec wyróżnia się wysoką funkcjonalnością,…