Energizer pokaże na MWC 2019 smartfon z akumulatorem o pojemności 18000 mAh!

Choć niewiele osób o tym wie, znana marka Energizer ma w swoim portfolio również smartfony. W zeszłym roku producent zapowiadał, że na targach MWC 2018 pokaże urządzenie wyposażone w akumulator o pojemności 16000 mAh, niestety nic z tego nie wyszło, a smartfon trafił ostatecznie do kosza. Energizer ma zamiar zadośćuczynić klientom tę decyzję i zapowiedział, że na tegorocznych targach w Barcelonie zaprezentuje aż 26 nowych modeli smartfonów!

Tak jest, dobrze czytacie – 26 smartfonów, dokładnie tyle urządzeń oficjalnie potwierdzili przedstawiciele firmy. Urządzenia mają być pogrupowane w cztery linie produktów. Pierwszą z nich jest Energizer Ultimate, w jej skład wejdzie sześć topowych i najbardziej innowacyjnych urządzeń producenta, w tym smartfon ze składanym ekranem!

Kolejną serię – “Energy”, będą reprezentować smartfony dedykowane użytkownikom, którzy najbardziej cenią sobie czas pracy urządzeń. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, do Barcelony Energizer zamierza zabrać telefon wyposażony w akumulator o pojemności aż 18000 mAh.

Ostatnią z ujawnionych linii – “Hardcase”, reprezentować będą wytrzymałe smartfony typu rugged. Jak łatwo policzyć, producent szykuje jeszcze jedną linię produktów, ale ta nie została jeszcze oficjalnie ujawniona.

energizer

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Plus i LoVo łączą technologie

Opublikowane przez - 21 grudnia 2015 0
Polkomtel operator sieci Plus i LoVo Telecom wprowadzają na rynek telefonii stacjonarnej nowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych. Dzięki wykorzystaniu…

Nowy iPhone od środka

Opublikowane przez - 28 września 2015 0
Oczywistym było, że od samego początku sprzedaży nowych smartfonów Apple sieć obiegną różnego rodzaju filmy pokazujące jego wyginanie, upuszczanie na…