Energizer pokaże na MWC 2019 smartfon z akumulatorem o pojemności 18000 mAh!

Choć niewiele osób o tym wie, znana marka Energizer ma w swoim portfolio również smartfony. W zeszłym roku producent zapowiadał, że na targach MWC 2018 pokaże urządzenie wyposażone w akumulator o pojemności 16000 mAh, niestety nic z tego nie wyszło, a smartfon trafił ostatecznie do kosza. Energizer ma zamiar zadośćuczynić klientom tę decyzję i zapowiedział, że na tegorocznych targach w Barcelonie zaprezentuje aż 26 nowych modeli smartfonów!

Tak jest, dobrze czytacie – 26 smartfonów, dokładnie tyle urządzeń oficjalnie potwierdzili przedstawiciele firmy. Urządzenia mają być pogrupowane w cztery linie produktów. Pierwszą z nich jest Energizer Ultimate, w jej skład wejdzie sześć topowych i najbardziej innowacyjnych urządzeń producenta, w tym smartfon ze składanym ekranem!

Kolejną serię – “Energy”, będą reprezentować smartfony dedykowane użytkownikom, którzy najbardziej cenią sobie czas pracy urządzeń. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, do Barcelony Energizer zamierza zabrać telefon wyposażony w akumulator o pojemności aż 18000 mAh.

Ostatnią z ujawnionych linii – “Hardcase”, reprezentować będą wytrzymałe smartfony typu rugged. Jak łatwo policzyć, producent szykuje jeszcze jedną linię produktów, ale ta nie została jeszcze oficjalnie ujawniona.

energizer

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Dwa modele Honor w T-Mobile

Opublikowane przez - 30 marca 2016 0
Z początkiem kwietnia w ofercie T-Mobile pojawią się dwa flagowe modele smartfonów sygnowanych marką Huawei, Honor7 i Honor5X. Telefony będą…