Ericsson i LG Uplus zaczynają współpracę w zakresie 5G i Internetu Rzeczy

144 0

ericsson-hq-07-180x90

Ericsson i LG Uplus podpisały protokół ustaleń, według którego będą współpracować nad rozwojem technologii 5G i Internetu Rzeczy (IoT).

Na mocy tego porozumienia, które trwać będzie według wstępnych ustaleń do 2020 roku, firmy te chcą stać się liderami w rozwoju technologii 5G i IoT. Protokół ustaleń obejmuje cztery kluczowe aspekty: infrastrukturę IoT, w tym wąskopasmowe LTE; programowalne sieci komputerowe (SDN) i wirtualizację funkcji sieciowych (NFV), przygotowujące sieć bazową 5G; globalne sieci dostarczania treści (CDN); oraz technologie IoT-Advanced.

Ericsson i LG Uplus opracują strategię dotyczącą technologii i częstotliwości oraz będą współpracować nad przygotowaniem planu długoterminowego rozwoju sieci. Firmy będą współpracować w wielu dziedzinach, takich jak badania, testy i dzielenie się wynikami, jak również rozwój technologii i sprzętu.

źródło: Ericsson

Related Post

Nintendo Switch przebojem?

Posted by - 17 stycznia 2017 0
Nintendo dopiero co oficjalnie przedstawiło swoją najnowsza konsolę a ta już została wyprzedana na wielu rynkach. Będzie problem z dostaniem…

Orange tnie ceny dla biznesu

Posted by - 14 kwietnia 2015 0
Analogicznie do promocji o nazwie „Szalone dni w Orange”, w których można kupić taniej smartfony, operator przygotował ofertę dla firm…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *