Fallout 76 – betatesty w pierwszej kolejności dla posiadaczy Xboksów

Fallout 76 był jedną z największych gwiazd podczas niedawno zakończonych targów E3. Odpowiedzialna za produkcję Bethesda zdecydowała się na ogromne zmiany w najnowszej odsłonie popularnej serii i przeniosła rozgrywkę do sieci. Chcąc sprawdzić jak na nowości zareagują gracze producent zapowiedział betatesty, które w pierwszej kolejności trafią na konsolę Microsoftu.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przedstawiciele Bethesdy nie zdradzili jeszcze kiedy dokładnie wystartują betatesty, ale już teraz wiadomo, że to posiadacze konsoli Microsoftu będą mogli jako pierwsi sprawdzić Fallouta 76. Dopiero w późniejszym terminie “beta” zawita na PlayStation 4 i PC.

Najnowsza odsłona serii Fallout zrywa z RPG-owymi korzeniami i stawia na kooperacyjną rozgrywkę w sieci. Fallout 76 ma nam zaoferować największą mapę w historii, przemodelowany system rozwoju postaci i kultowy już VATS, który w poprzednich odsłonach pozwalał nam na precyzyjne strzały w zwolnionym tempie.

Czekacie na Fallouta 76?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTC rezygnuje z MWC

Opublikowane przez - 3 lutego 2017 0
Kolejny producent zdecydował się opuścić zbliżające się targi MWC w Barcelonie. Najpierw Xiaomi a teraz HTC poinformowało, że w Barcelonie…

Ostatni etap rozwoju RSO

Opublikowane przez - 1 lipca 2015 0
1 lipca w Regionalnym Systemie Ostrzegania uruchomione zostały wszystkie funkcjonalności przewidziane dla tego systemu. Ten ostatni etap to przede wszystkim…