Fallout 76 – betatesty w pierwszej kolejności dla posiadaczy Xboksów

Fallout 76 był jedną z największych gwiazd podczas niedawno zakończonych targów E3. Odpowiedzialna za produkcję Bethesda zdecydowała się na ogromne zmiany w najnowszej odsłonie popularnej serii i przeniosła rozgrywkę do sieci. Chcąc sprawdzić jak na nowości zareagują gracze producent zapowiedział betatesty, które w pierwszej kolejności trafią na konsolę Microsoftu.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przedstawiciele Bethesdy nie zdradzili jeszcze kiedy dokładnie wystartują betatesty, ale już teraz wiadomo, że to posiadacze konsoli Microsoftu będą mogli jako pierwsi sprawdzić Fallouta 76. Dopiero w późniejszym terminie “beta” zawita na PlayStation 4 i PC.

Najnowsza odsłona serii Fallout zrywa z RPG-owymi korzeniami i stawia na kooperacyjną rozgrywkę w sieci. Fallout 76 ma nam zaoferować największą mapę w historii, przemodelowany system rozwoju postaci i kultowy już VATS, który w poprzednich odsłonach pozwalał nam na precyzyjne strzały w zwolnionym tempie.

Czekacie na Fallouta 76?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Netflix ze wsparciem kart SD

Opublikowane przez - 25 stycznia 2017 0
W okolicach listopada Netflix udostępnił opcję oglądania swojej biblioteki offline. Możliwość ta miała jednak pewne ograniczenia bowiem filmy i seriale…