fallout 76 wild appalachia

Fallout 76 – darmowe rozszerzenie „Dzikie Appalachy” już dostępne

Na serwery gry Fallout 76 trafiło właśnie pierwsze darmowe rozszerzenie – „Dzikie Appalachy”.

Fallout 76 zanotował bardzo ciężki start w listopadzie ubiegłego roku. Pierwsze sieciowa odsłona kultowej serii RPG była przede wszystkim produkcją niedopracowaną i pełną błędów, które uniemożliwiały komfortową rozgrywkę. Twórcy gry – Bethesda Game Studios, nie poddali się i regularnie „łatali” i ulepszali swoją produkcję.

Po równo czterech miesiącach od premiery do gry trafił pierwszy duży dodatek – „Dzikie Appalachy”, który przynosi ze sobą mnóstwo nowej zawartości.

„Dzikie Appalachy” zaoferują graczom nowy tryb „Przetrwanie”, w którym to wszelkie ograniczenia pvp z normalnego trybu znikają i możemy oddać się niczym nieskrępowanej rywalizacji z innymi graczami.

Oprócz tego możemy liczyć na nowe zadania, system rzemieślniczy skupiony wokół napojów i alkoholi, nowe stroje i dodatki do obozu oraz lokacje (głównie podziemne).

„Dzikie Appalachy” są dostępne za darmo dla każdego posiadacza gry Fallout 76.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane