Filtr gratis przy zakupie oczyszczacza powietrza z serii Ultimate Air

Sharp, producent oczyszczaczy powietrza z serii Ultimate Air wyposażonych w certyfikowaną technologię Plasmacluster, przygotowała nową promocję dla osób, które dokonają zakupu oczyszczacza UA z linii HG oraz HD w dniach od 1 grudnia 2020 do 15 stycznia 2021 i zarejestrują ten zakup na stronie www.sharpconsumer.pl.

Oczyszczacze z serii Ultimate Air świetnie sprawdzą się w środowisku domowym i biurowym. Dzięki technologii Plasmacluster pomagają one w redukcji pleśni, bakterii i wirusów z otaczającego nas powietrza1. Gratisowy filtr zapewni dodatkową oszczędność, gwarantując dłuższe, bezproblemowe działanie oczyszczacza bez dodatkowych wydatków.

Po podaniu niezbędnych danych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, data zakupu, kopia dowodu zakupu, zdjęcie nr seryjnego) i poprawnej rejestracji urządzenia w ciągu 10 dni od zakupu, klient otrzyma prezent w postaci filtra wodnego pasującego do zakupionego przez niego modelu.

Firma Sharp zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji podanych przez klienta danych oraz faktu, że urządzenie pochodzi od autoryzowanych partnerów, których lista dostępna jest w regulaminie promocji na stronie www.sharpconsumer.pl.

1 Więcej informacji nt. skuteczności technologii Plasmacluster można znaleźć na stronie global.sharp

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Serwer Valorant w Warszawie

Opublikowane przez - 17 lipca 2020 0
Wraz ze wzrostem popularności gry Valorant – strzelanki od Riot Games, rozwija się infrastruktura firmy. Uruchomiony właśnie serwer w Warszawie…