Final Fantasy 7 wreszcie na Androidzie!

MobilityNewsAutor:

Najbardziej kultowa odsłona jRPG debiutuje właśnie na Androidzie, od przygód Clouda i jego kompanów nie odstraszy nawet cena.

ff7

Standardem jest już, że wiele produkcji w pierwszej kolejności trafia na system iOS aby w późniejszym terminie zadebiutować również na Androidzie. W wypadku Final Fantasy 7 użytkownicy systemu od Google musieli czekać niemal rok dłużej niż użytkownicy sprzętu Apple.

Final Fantasy 7 to w niektórych kręgach gra wręcz legendarna, przez wielu uważana za jedną z najwybitniejszych gier w historii. Oryginalnie Final Fantasy zadebiutowało w 1997 roku na konsoli Playstation i z miejsca stało się „system sellerem” sprzętu od Sony. Final Fantasy 7 to gra z gatunku jRPG, mamy tu wszystko co możemy wymagać od dobrej gry z tego gatunku. Pełnokrwiści i interesujący bohaterowie, świetna fabuła, znakomita oprawa muzyczna i nie starzejący się gameplay skupiony na eksploracji świata i turowych walkach.

Wersja na Androida i iOS może liczyć na poprawioną oprawę graficzną, ulepszony interfejs i sterowanie dedykowane urządzeniom dotykowym. Niestety jak to już bywa w wypadku Square Enix za Final Fantasy 7 będziemy musieli zapłacić aż 70 złotych, całkiem sporo. Czy warto? Oczywiście!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane