Firma TRANSCEND prezentuje niewielkie aluminiowe obudowy dla dysków SSD

MobilityNewsAutor:

Obudowy TRANSCEND to pomysł na nowe życie dla dysku SSD w formacie M.2. Proces instalacji jest intuicyjny, a wszystkie potrzebne elementy, w tym śrubokręt, znajdują się w zestawie. CM42 jest wyjątkowo poręczna, została przeznaczona dla dysków o długości 42 mm. CM80 jest nieco dłuższa, ale za to zmieści dyski o długości do 80 mm.

CM80_1611_SideL CM42_1611_SideL

Obudowy zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu są wytrzymałe i atrakcyjnie się prezentują. Wyposażono je w port USB typu C. Pozwala to na ich użytkowanie z komputerami PC, Mac oraz jako nośników OTG w urządzeniach Android.

Obudowa wspiera protokół USAP (USB Attached SCSI). Umożliwia on kolejkowanie komend i wykonywanie kilku poleceń jednocześnie. Pozwala to na zauważalne przyspieszenie operacji na wielu plikach o małych rozmiarach.

 TS-CM42S

Sugerowana cena obudowy TRANSCEND CM42 wynosi 97 PLN, a modelu CM80 – 103 PLN.

Obudowy wkrótce trafią do sprzedaży w Polsce. Produkty są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Wyniki finansowe ABC Daty

Opublikowane przez - 2 października 2019 0
Vicis New Investments, czyli dawna ABC Data podała wyniki finansowe za I półrocze. Przychody ze sprzedaży wyniosły 1,92 mld zł,…

Ingram Micro stawia na Segwaya

Opublikowane przez - 22 września 2017 0
Zapchane środki komunikacji publicznej sprawiły, że rozpoczęto poszukiwania alternatywnych środków transportu. Nie bez znaczenia była też potrzeba aktywnej, niestandardowej rozrywki…