Folx – wystartował nowy operator komórkowy

Do dostępnych w Polsce operatorów komórkowych dołączył właśnie Folx – pierwszy operator działający na zasadzie subskrypcji.

Folx chce stawiać na prostotę i wygodę, operator zrezygnował z licznych abonamentów i oferuje jedną subskrypcję w cenie 29,99 zł miesięcznie. Co otrzymujemy w zamian? Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i roaming w UE bez dodatkowych opłat. Co więcej, jak przystało na subskrypcję w każdej chwili możemy z niej zrezygnować. Całą usługę będziemy mogli kontrolować za pomocą aplikacji, a działać ma ona intuicyjnie jak np. Netflix. Podpinamy kartę płatniczą do konta Folx, a aplikacja załatwi za nas resztę.

Operator chwali się, że karta SIM dotrze we wskazane przez nas miejsce nawet w 15 minut. Niestety póki co kartę zamówimy tylko w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na terenie konurbacji śląskiej. Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie Folx.

There are 3 comments

  1. Avatar

    Mój kod polecający do Folxa: 14047404. Dzięki niemu masz 1 darmowy miesiąc rozmów no-limit oraz pakiet internetu 20 GB. Polecam

    Reply
  2. Avatar

    Kod na darmowy miesiąc: 04433836. Nie ma kodów na dłuższy okres. Kod trzeba podać przed rejestracją.

    Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Manta sponsorem w Lidze Europy?

Opublikowane przez - 7 kwietnia 2016 0
Bogdan Wiciński, prezes Manty, poinformował, że w tym roku jest szansa na poszerzenie działań marketingowych o sponsoring najważniejszych klubów piłkarskich…