Fresh’n Rebel przedstawia nowe, stylowe słuchawki – Clam ANC

Firma Fresh’n Rebel zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne Clam ANC z technologią Active Noise Cancelling (aktywna redukcja hałasu).

Fresh’n Rebel Calm ANC

Nowe słuchawki marki Fresh’n Rebel wyposażono w wysokiej jakości 40-mm przetworniki, które mają nam zapewnić głębokie basy oraz soczysty, czysty dźwięk. Kluczowym elementem specyfikacji słuchawek jest technologia Active Noise Cancelling (aktywna redukcja hałasu). Specjalny mikrofon ANC precyzyjne rozpoznaje hałasy pochodzące z otoczenia i przekazuje do systemu informację pozwalająca wygenerować dźwięki o tym samym natężeniu i charakterystyce z częstotliwością przesuniętą o 180 stopni. W praktyce oznacza to że dwie fale dźwiękowe nachodzą na siebie i wzajemnie się wygłuszają.

Producent zadbał również o naszą wygodę i komfort użytkowania. Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC posiadają przyjemne w dotyku poduszki wykonane z wysokiej jakości skóry proteinowej. Natomiast wyjątkowa konstrukcja i kształt sprawiają, że idealnie dopasowują się one do każdej głowy.

Wbudowany w Fresh’n Rebel Clam ANC akumulator pozwoli nam na blisko 35 godzin odtwarzania muzyki bez potrzeby korzystania z kabli. Jednak jeśli zapomnimy naładować baterię, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiłkować się kablem audio (dołączanym do słuchawek).

Najnowszy członek rodziny słuchawek Fresh’n Rebel dostępny jest w czterech kolorach: Dusty Pink (brudny róż), Petrol Blue (granatowy), Storm Grey (ciemny szary) i Ice Grey (jasny szary).

Słuchawki są obecnie dostępne w wybranych sklepach na terenie całej Europy oraz za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Fresh’n Rebel już od września. Póki co, znamy jedynie ich cenę w Euro, która wynosi 149,99€ (~ 650 zł).

Fresh’n Rebel Calm ANC

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowe tablety Lenovo na MWC

Opublikowane przez - 2 marca 2015 0
Lenovo zaprezentował trzy nowe tablety dla użytkowników indywidualnych: 2 tablety z serii A z systemem Android — Lenovo TAB 2 A8 i A10-70 — oraz ideapad…