Gadżety z Night City do zdobycia w Play

W związku z nadchodzącą premiera Cyberpunk 2077 Play organizuje szereg niespodzianek dla swoich klientów, w których do zdobycia są m.in. akcesoria z uniwersum gry.

Z tej okazji Play przygotował niezwykłą gadżetów, startery z wizerunkiem głównego bohatera – V, zniżki do sklepu CD PROJEKT RED GEAR oraz unikatowe kurtki dla wielbicieli brzmień zespołu SAMURAI. To wszystko dostępne będzie m.in. dla osób, które w najbliższym czasie zdecydują się na przeniesienie swojego numeru do Play.

Aby je zdobyć, należy przenieść swój numer do Play i dobrać jeden z wybranych smartfonów 5G, np. Xiaomi Mi 10T 5G w ofercie PLAY L lub PLAY HOMEBOX. Po podpisaniu umowy klienci otrzymają voucher uprawniający do odbioru gadżetów. Po wybraniu jednej z tych dwóch ofert każdy użytkownik może otrzymać specjalną smycz, przypinkę oraz kupon zniżkowy do sklepu CD PROJEKT RED GEAR.

To jednak nie wszystko – w taryfie PLAY L, dodatkowymi prezentami są: zestaw naklejek, cyberpunkowa koszulka oraz czapka z logiem SAMURAI, a w PLAY HOMEBOX kurtka bomberka z limitowanej edycji stworzonej specjalnie dla fanów tytułu. Nie ma pewności, czy w pełni zabezpiecza przed atakami gangów zamieszkujących Night City, ale na pewno dodaje +100 do stylu właścicielowi.

Kolejną propozycją dla fanów gry Cyberpunk 2077 jest specjalny starter z wizerunkiem głównego bohatera: V. Każdy starter zawiera kod z 20% zniżki do sklepu z cyberpunkowymi gadżetami oraz specjalne wlepki, a do tego oferuje 25 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y na 30 dni.

Startery dostępne będą wyłącznie w salonach operatora. Ilość zestawów z gadżetami oraz starterów jest limitowana.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wyniki finansowe Cyfrowego Polsatu

Opublikowane przez - 10 listopada 2020 0
Grupa Cyfrowy Polsat zakończyła III kwartał z wynikami przekraczającymi oczekiwania analityków rynku. Wśród najważniejszych wydarzeń znalazły się m.in.: budowa ogólnopolskiej…