Galaxy A21s otrzyma Androida 11, Galaxy A51 otrzyma One UI 3.1

Najnowszym telefonem Samsunga, który otrzymał aktualizację Androida 11 i One UI 3.x, jest Galaxy A21s. Model podstawowy wprowadzony na rynek w czerwcu ubiegłego roku był w kolejce do uzyskania Androida 11 w maju 2021 r., jednak firma nie chciała dłużej czekać i udostępniła aktualizację w swoim ojczystym kraju, Korei Południowej.

Nowa kompilacja to A217NKSU5CUC7, z One UI 3 opartym na systemie Android 11. Póki co jest dostępna na jednym rynku, ale wkrótce powinna dotrzeć też do innych. Być może Samsung sfinalizuje globalną premierę przed nadejściem początkowego terminu majowego.

Z drugiej strony Galaxy A51 ma One UI 3 oparty na Androidzie 11 od lutego, ale teraz otrzymuje absolutnie najnowszy One UI 3.1 dzięki nowej aktualizacji zauważonej w Rosji.

Nowa kompilacja to A515FXXU4EUC8, a wraz z nią otrzymujesz nawet poprawki zabezpieczeń z kwietnia 2021 r. Dla porównania, Pixel Google’a otrzyma tę kwietniową łatkę dopiero w przyszły poniedziałek.

Dzięki One UI 3.1 Galaxy A51 będzie miał takie funkcje, jak Eye Comfort Shield, efekty połączeń wideo, opcję usuwania geolokalizacji ze zdjęć przed ich udostępnieniem, nowe funkcje aparatu, a także niewielkie odświeżenie interfejsu użytkownika dla niektórych elementów.

Ta aktualizacja powinna rozprzestrzenić się również na inne kraje i terytoria w nadchodzących tygodniach.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Plus oferuje 100 euro

Opublikowane przez - 27 maja 2019 0
Jeśli ktoś liczył na gotówkę musi obejść się smakiem. To bon, który można wykorzystać np. w nadchodzące wakacje Nowa promocja…

Action z kontraktem z firmą Tenda

Opublikowane przez - 6 czerwca 2019 0
Action Business Center rozpoczęła współpracę z firmą Tenda. To chiński dostawca rozwiązań sieciowych. Umowa autoryzowanej dystrybucji dotyczy całego asortymentu marki,…