Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands otrzyma sporo nowej zawartości – za darmo!

Ubisoft już w kwietniu zapowiedział, że Ghost Recon Wildlands otrzyma drugi rok wsparcia, w którego skład wejdą cztery darmowe pakiety DLC – tzw. „Operacje specjalne”. Pierwszy dodatek już za nami, a twórcy właśnie zapowiedzieli drugie rozszerzenie, które z pewnością ucieszy graczy kochających wyzwania.

Największą nowością zapowiedzianej właśnie aktualizacji będzie tryb – “Ghost Mode”, który rzuci wyzwanie nawet najbardziej zaprawionym w bojach graczom. “Ghost Mode” m.in: ograniczy ilość broni i rzeczy, które możemy nosić przy sobie, wprowadzi realistyczne przeładowanie bronie (stracimy amunicję, która pozostały w magazynku podczas przeładowania), a śmierć naszej postaci będzie permanentna. Tak jest, jeśli zginiecie podczas rozgrywki stracicie cały postęp i rozgrywkę będzie musieli zaczynać od początku, nową postacią.

Wśród innych nowości znajdziemy m.in: możliwość wyłączenia towarzyszy SI podczas kampanii (wreszcie!) oraz licznych dodatków i zmian w trybie multiplayer – “Ghost War”.

Druga “Opercja Specjalna” zadebiutuje już 24 lipca na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowości od ZTE

Opublikowane przez - 23 lipca 2015 0
ZTE zaprezentował właśnie dwie nowości. Są to najnowsze wersje smartfonów czyli ZTE Axon z potrójnym biometrycznym zabezpieczeniem dostępu do telefonu oraz…