Globalna premiera gry Mighty Heroes

Do sklepów Apple i Google trafiła gra Mighty Heroes Grupy BoomBit, polskiego dewelopera i wydawcy gier na platformy mobilne. To stworzona w modelu GaaS kolekcjonerska gra karciana, w której gracze wcielają się w potężnych bohaterów walczących ze sobą przy użyciu czarów i  popleczników.

Rdzeń rozgrywki to pojedynki pomiędzy graczami. Przy pomocy specjalnych kart rzucają czary i przywołują rozmaite postaci i stworzenia. Celem każdego pojedynku jest zmniejszenie puli punktów życia przeciwnika do zera. Droga do niego wymaga jednak umiejętności przewidywania, strategii i zdolności do tworzenia zwycięskich talii.

Gra dostępna jest dla użytkowników systemu iOS i Android od 19 sierpnia, natomiast 22 sierpnia sklep Apple rozpoczął promocję Mighty Heroes (tzw. featuring). Gra dostępna jest w modelu free-to-play.

BoomBit osiągnął w lipcu przychody na poziomie 4,65 mln zł. To wynik o 19,3% lepszy niż w czerwcu. Wydane przez Grupę gry w formule GaaS wygenerowały przychody na poziomie 3,4 mln zł, natomiast pozostałe gry (non GaaS) osiągnęły przychody na poziomie 1,3 mln zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Karaoke z Mantą

Opublikowane przez - 29 stycznia 2016 0
Manta wprowadza do sprzedaży wielofunkcyjny głośnik karaoke z funkcją SUPER BASS. Manta Karaoke Speaker Box SPK5001 Demon – kolejny model…