Globalna sprzedaż Honor Band 6

Honor Band 6 został przestawiony w Chinach w listopadzie 2020 roku. Firma przeżywała burzliwe chwile w zimie, ponieważ zakończyła separację od Huawei i chociaż opaska została przedstawiona globalnej publiczności w styczniu, dopiero dziś możemy ogłosić, że w końcu trafi do sprzedaży.

Honor Band 6 ma 1,47-calowy ekran dotykowy AMOLED i sportowy wygląd z ogromnym logo HONOR z boku. Znajdziemy to monitor SpO2 i czujnik tętna, a opaska może również rejestrować przebieg snu i stresu za pomocą zintegrowanych czujników. Pojemność baterii wynosi 180 mAh, co wystarczy na 10 do 14 dni pracy na jednym ładowaniu.

Pod względem oprogramowania Honor Band 6 obsługuje 10 trybów treningu, ocenę efektywności pływania i oblicza osobiste strefy tętna, a także może automatycznie wykrywać aktywność, jeśli z jakiegoś powodu użytkownik zapomniał ją włączyć.

Honor Band 6 będzie dostępny w kolorach czarnym, szarym i różowym. Cena wynosi 49,90 € i pojawi się jako pierwsza na AliExpress z opcjami wysyłki na całym świecie w najbliższą niedzielę, czyli 28 marca.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Dzień bez LG V20 dniem straconym

Opublikowane przez - 25 sierpnia 2016 0
Koreański producent niemal codziennie dostarcza nam kolejnych informacji o nadchodzącym smartfonie LG V20, tym razem możemy przyjrzeć się jego najnowszym…