Goclever prezentuje autonomiczny odkurzacz – Comfort Cleaner

W ofercie firmy Goclever pojawił się właśnie Comfort Cleaner, czyli tani robot sprzątający wyposażony w funkcje smart.

Goclever Comfort Cleaner
Goclever Comfort Cleaner

Comfort Cleaner to autonomiczny odkurzacz, który może nam pomóc w codziennych obowiązkach domowych. Jego prosty design (konstrukcja zbliżona do czworoboku), niewielkie rozmiary (urządzenie ma zaledwie 7,4 cm wysokości) i koła pokryte antypoślizgowym tworzywem sprawiają, że bez problemu poradzi sobie z dotarciem do najgłębszych zakamarków i sprzątaniem nawet pod niskimi meblami.

Urządzenie może pochwalić się mocą ssania 800 Pa. Jak zapewnia producent, wszystkie szczotki wykonano z włókien typu FibraLight o zwiększonej przyczepności, które sprawiają, że Comfort Cleaner skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z podłóg różnego typu – od gładkich płytek/parkietów/paneli, przez wykładziny, aż po dywany z krótkim włosem. Zabrudzenia zbierane są do zbiornika na kurz/odpadki o pojemności 300 ml. Odkurzacz został również wyposażony w czujnik zderzeniowy pozwalający na delikatne odbijanie się od napotkanych przeszkód, a pod urządzeniem umieszczono dodatkowo czujniki, które zapobiegają upadkowi np. ze schodów.

W zależności od potrzeb, urządzenie może działać w jednym z kilku dostępnych trybów pracy: trybie automatycznym, spiralnym lub trybie doczyszczania narożników i krawędzi. Co ważne, dzięki osobnemu zasobnikowi na wodę odkurzacz może spełniać funkcję mini mopa i przemywać gładkie powierzchnie, takie jak np. płytki w kuchni lub łazience.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą jednego przycisku umieszczonego na obudowie i pozwala na wprowadzenie czasu sprzątania o długości 45 lub 100 minut, w zależności od wielkości sprzątanej powierzchni. Akumulator o pojemności 2600 mAh zapewnia energię na ok. 2 godziny pracy.

Goclever Comfort Cleaner wyceniono na 279 złotych, w zestawie z urządzeniem znajdziemy: 4 boczne szczotki i 2 ściereczki do mopa. Produkt możecie dostać m.in. na oficjalnej stronie producenta.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Surface Book – nowy i piękny

Opublikowane przez - 8 października 2015 0
Ostatnia nowością zaprezentowaną przez Microsoft jest laptop! Tak, rodzina Surface została poszerzona o właśnie takie urządzenie. Pozostawiam otwarte pytanie odnośnie…

Konftel Unite

Opublikowane przez - 1 września 2016 0
Wyobraź sobie prowadzenie samochodu i konieczność wprowadzenia 13 – cyfrowego kodu, aby przyłączyć się do trwającej konferencji telefonicznej. Jest to…

Nowa era bezprzewodowego ładowania

Opublikowane przez - 29 września 2015 0
Masz już dość plątaniny kabli od ładowarek? Postanowiłeś przerzucić się na ładowarkę bezprzewodową? Wszystko ładnie i pięknie, tylko że nadal…