Goclever Sky Beetle FPV

Goclever prezentuje filigranowego drona – Sky Beetle FPV

Firma Goclever wzbogaciła swoje portfolio o niewielkiego, niezwykle zwrotnego i wszechstronnego drona – Sky Beetle FPV.

Goclever Sky Beetle FPV

Quadrokopter Goclever Sky Beetle wyposażono w 6-osiowy żyroskop, 3 tryby czułości sterowania (30%, 60% i 100%) oraz kamerę VGA, która łączy się przez Wi-Fi z aplikacją, pozwalającą na podgląd w czasie rzeczywistym ze smartfona lub tabletu. Wbudowana bateria 200 mAh pozwala na 8-minutowy lot o zasięgu do 50 metrów.

Na uwagę zasługują również kompaktowe wymiary quadrokoptera (9 cm x 7 cm x 3 cm) i ramiona wirników z systemem Flex ARM, dzięki któremu urządzenie można łatwo złożyć lub rozłożyć do pozycji startowej.

Goclever Sky Beetle korzysta również z technologii “One Touch”, która umożliwia włączenie poszczególnych funkcji tylko jednym przyciśnięciem wybranego przycisku na pilocie – dzięki temu dron sprawnie wykonuje podniebne akrobacje, może wrócić samodzielnie do miejsca startu, sam również startuje lub ląduje, utrzymuje wysokość lotu i wykonuje obrót o 360°.

W komplecie z dronem znajduje się 4-kanałowy pilot z uchwytem na smartfona oraz dodatkowe śmigła (łącznie 8 szt.). Całość wyceniono na 249 złotych.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane