goclever sound tube rocket

Goclever przedstawia przenośny głośnik bluetooth – Sound Tube Rocket

Polski producent – firma Goclever, wprowadza na rynek nowy przenośny głośnik Bluetooth o efektownym wyglądzie – model Sound Tube Rocket.

goclever sound tube rocket

Sound Tube Rocket wyposażono w dwa głośniki o mocy 3W każdy, wspomagane potężnym, 7-watowym subwooferem. Urządzenie podłączymy do smartfonu czy PC nie tylko za pomocą Bluetooth, ale również z wykorzystaniem gniazd AUX-in oraz USB. Na uwagę zasługuje również wbudowane gniazdo SD, dzięki któremu możemy odtwarzać ulubioną muzykę bezpośrednio z karty pamięci. Specyfikację Sound Tube Rocket uzupełnia bateria o pojemności aż 2000 mAh, która, zdaniem producenta, pozwoli nam na odtwarzanie dźwięku do 4 godzin.

Całość zamknięto w efektownej (akcenty i oświetlenie LED nawiązując do rakiety) i wytrzymałej (wykonanej z ABS oraz tworzyw o strukturze i właściwościach zbliżonych do gumy) obudowie w kształcie tuby.

Głośnik ma 28 cm długości oraz 12 cm wysokości. Cenę Goclever Sound Tube Rocket ustalono na 119 złotych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Mobilne oko kamery

Opublikowane przez - 10 kwietnia 2015 0
Manta wprowadza do sprzedaży nową kamerę IP. Kamera IP Manta SVR201HD to  urządzenie do zdalnego monitoringu np. mieszkania, biura czy magazynu.…

Qualcomm ma kolejne problemy

Opublikowane przez - 20 lipca 2016 0
Bycie hegemonem okazuje się mieć też wiele negatywnych aspektów, wielce prawdopodobne, że amerykańska firma będzie musiał zapłacić gigantyczną karę. Koreańska…