Google Fit dostępne na urządzeniach z systemem iOS

Aplikacja do monitorowania aktywności – Google Fit, była do tej pory dostępna jedynie na urządzeniach z systemem Android. Od dzisiaj się to zmienia i apkę możecie pobrać również na iOS-ie.

Google Fit, pomimo swoich niedoskonałości, to jedna z najpopularniejszych aplikacji do śledzenia aktywności na Androidzie. Zawdzięcza to przede wszystkim przejrzystemu menu oraz intuicyjnemu i prostemu systemowi mierzenia aktywności, który opiera się na dwóch fundamentach: liczbie minut w ruchu oraz liczbie punktów kardio. Niestety, do tej pory nie możliwe było korzystanie z aplikacji na iOS-ie.

Z dniem dzisiejszym jest to już nieaktualne i teraz również użytkownicy iOS-a mogą korzystać z Google Fit. Co ważniejsze, sympatycy aplikacji bez obaw mogą przenieść się do nowego systemu.

Dużym atutem Google Fit jest również łatwa integracja z wieloma innymi aplikacjami fitnesowymi, dzięki temu Google Fit może działać jako swoiste archiwum naszych osiągnięć sportowych. Wraz z dzisiejszym debiutem na iOS-ie do grona kompatybilnych aplikacji dołączyło Apple Health, oznacza to, że nie musicie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Wystarczy pobrać Google Fit na iOS-a a ten, po krótkiej konfiguracji, będzie śledził wszystkie wasze aplikacje i aktywności.

Google Fit na iOS-a możecie pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

UKE rozpoczyna konsultacje przetargu na 450 MHz

Opublikowane przez - 18 kwietnia 2017 0
Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłasił rozpoczęcie konsultacji przetargu na jedną rezerwację częstotliwości z zakresów 452,5125-457,0125 MHz oraz 462,5125-467,0125 MHz.  Zwycięzca będzie uprawniony…

Android ma już 10 lat!

Opublikowane przez - 24 września 2018 0
Najpopularniejszy obecnie system operacyjny dedykowany urządzeniom mobilnym – Android, obchodzi już dziesiąte urodziny!

JA+ nowe możliwości

Opublikowane przez - 18 maja 2015 0
Ja+ nowe możliwości to nowe strategiczne podejście Plusa do relacji z klientami. Nowe możliwości są wielowymiarowe i oznaczają, że Plus…