Google Fit dostępne na urządzeniach z systemem iOS

Aplikacja do monitorowania aktywności – Google Fit, była do tej pory dostępna jedynie na urządzeniach z systemem Android. Od dzisiaj się to zmienia i apkę możecie pobrać również na iOS-ie.

Google Fit, pomimo swoich niedoskonałości, to jedna z najpopularniejszych aplikacji do śledzenia aktywności na Androidzie. Zawdzięcza to przede wszystkim przejrzystemu menu oraz intuicyjnemu i prostemu systemowi mierzenia aktywności, który opiera się na dwóch fundamentach: liczbie minut w ruchu oraz liczbie punktów kardio. Niestety, do tej pory nie możliwe było korzystanie z aplikacji na iOS-ie.

Z dniem dzisiejszym jest to już nieaktualne i teraz również użytkownicy iOS-a mogą korzystać z Google Fit. Co ważniejsze, sympatycy aplikacji bez obaw mogą przenieść się do nowego systemu.

Dużym atutem Google Fit jest również łatwa integracja z wieloma innymi aplikacjami fitnesowymi, dzięki temu Google Fit może działać jako swoiste archiwum naszych osiągnięć sportowych. Wraz z dzisiejszym debiutem na iOS-ie do grona kompatybilnych aplikacji dołączyło Apple Health, oznacza to, że nie musicie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Wystarczy pobrać Google Fit na iOS-a a ten, po krótkiej konfiguracji, będzie śledził wszystkie wasze aplikacje i aktywności.

Google Fit na iOS-a możecie pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Philips w trzech kolorach

Opublikowane przez - 27 sierpnia 2015 0
  Philips zaprezentował 2 nowe smartfony – S309 i E120. S309 to smartfon zaprojektowany z myślą o młodych użytkownikach. Jest…