Google patentuje smartfon z elastyczny ekranem

Po prezentacji urządzeń ze składanym ekranem od Samsunga i Huawei kolejni producenci dołączają do rywalizacji. Jednym z nich może być Google, którego patent składanego smartfonu trafił do sieci.

Patent ujawnia nam design urządzenia i technikę jego składania. Nieco rozczarowuje mała przerwa pomiędzy połówkami smartfonu po jego złożeniu, ale widocznie przy obecnej technologii jest to niemożliwe do uniknięcia

Co ciekawe, urządzenie wydaje się prezentować podobnie do Motoroli Moto RAZR 2019, której konspekt i domniemana specyfikacja również niedawno „wyciekły” do internetu.

Jeśli Google faktycznie zdecyduje się w bieżącym roku wydać smartfon z elastycznym ekranem to może mieć nie lada konkurencję. Nie licząc już wspomnianych smartfonów od Samsunga i Huawei, wielce prawdopodobne są debiuty podobnych urządzeń od Xiaomi, Motoroli czy ZTE.

Google składany smartfon patent

Google składany smartfon patent

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

ASUS ZenFone 2 Laser w Polsce

Opublikowane przez - 8 września 2015 0
Do rodziny smartfonów z serii Zen dołącza kolejny model zaprezentowany w lipcu bieżącego roku podczas ZenFestiwalu w Indiach. ASUS ZenFone…