Google Pixel 6 i 6 Pro będą dostępne 28 października, nowa plotka głosi

Google już wcześniej zapowiedział swój nadchodzący duet flagowych smartfonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro, obiecując wszystkie szczegóły tej jesieni.

Wcześniej rozeszła się pogłoska, że ​​Google ogłosi duet 13 września, w tygodniu premiery wielkiego iPhone’a firmy Apple. Wydawało się to dość kiepskim pomysłem ze strony Google, a teraz pojawia się nowa plotka.

Podczas gdy data 13 września miała być przeznaczona na ogłoszenie, nowe informacje mówią, że nowe telefony zostaną wydane 28 października. Zamówienia w przedsprzedaży mają rozpocząć się 19 października.

Teraz nie wyklucza to w pełni możliwości wydarzenia 13 września – w końcu Sony czeka wiele miesięcy po ogłoszeniu nowego urządzenia, zanim zacznie składać zamówienia w przedsprzedaży. Jeden miesiąc to niewiele. Oznacza to, że jeśli data premiery 28 października upłynie, najbardziej prawdopodobnym czasem ogłoszenia będzie 18 lub 19 października.

Krótko mówiąc, dwa nowe telefony powinny być zasilane przez specjalnie zaprojektowany przez Google Tensor SoC. Telefony będą wyposażone w czytniki linii papilarnych na wyświetlaczu i aparat główny o rozdzielczości 50 MP.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane