Google wprowadza nową usługę Gallery Go

Roman PakotaAutor:
Google uruchomiło swoją najnowszą aplikację Go – “Gallery Go”. Po wdrożeniu Google Go, Maps Go i YouTube Go firma próbuje teraz synchronizować zdjęcia i zarządzać nimi w lżejszej wersji i mniej wymagającej. Galeria Go to zaledwie 10 MB, co stanowi ułamek rozmiaru 130 MB aplikacji Google Zdjęcia.

Nowa aplikacja Google oferuje wszystkie standardowe funkcje tradycyjnej aplikacji “Zdjęcia“, takie jak automatyczna organizacja, wyszukiwarka zdjęć i łatwa edycja na wielu urządzeniach. Posiada interfejs użytkownika z oddzielnymi zakładkami kategorii dla zrzutów ekranu, dokumentów i filmów oraz grupowania treści. Podobnie jak Google Photos, obrazy są synchronizowane i wyświetlane w porządku chronologicznym.
Gallery Go interface Gallery Go interface Gallery Go interface

Ponadto aplikacja Gallery Go jest przystosowana do pracy w trybie offline aby oszczędzić pakiety danych. Aplikacja jest dostępna w Sklepie Play. Wymaga systemu Android 8.1 Oreo do działania.

Źródło | Via

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

smartDOM na Gwiazdkę

Opublikowane przez - 3 listopada 2015 0
  Plus i Cyfrowy Polsat przygotowały na święta wyjątkową ofertę łączącą nowoczesne urządzenia z pakietem usług dla całej rodziny. Tegoroczny…