Google zaprezentuje nowe gogle VR?

MobilityAutor:

Już dzisiaj rozpoczyna się tegoroczna odsłona konferencji Goolge I/O, która potrwa do 19 maja. Najnowsze informacje sugerują, że amerykański gigant szykuje się do prezentacji autonomicznych gogli VR, które nie będą wymagać smartfonu do działania.

Google Daydream VR

W zeszłym roku na konferencji I/O Google przedstawiło nam platformę DayDream stworzoną z myślą o urządzeniach VR. Spekuluje się, ze w tym roku doczekamy się rozwinięcia pomysłów związanych z wirtualną rzeczywistością. Jednym z elementów rozwoju ma być właśnie prezentacja nowych gogli VR, które nie będą wymagały smartfonu do działania, bowiem wszystkie potrzebne do tego podzespoły zostaną umieszczone bezpośrednio w urządzeniu. Gogle będą prawdopodobnie pracowały pod kontrolą systemu Android i zapewnią nam integrację z platformą Daydream.

Bardzo możliwe, że na konferencji doczekamy się tylko krótkiej zapowiedzi gogli a ich pełnej prezentacji doczekamy się w kolejnych miesiącach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane