GSmart Aku A1 za 448 zł w sieci Saturn

128 0

SONY DSC

Sieć Saturn wprowadziła do sprzedaży smartfona GSmarta Aku A1

 

Na pokładzie na GSmarta Aku A1 znajdziemy najwyższej klasy komponenty. Poprzez zastosowanie rozwiązania dual SIM producent umożliwia wygodne korzystanie z dwóch kart telefonicznych, na przykład abonamentowej i pre paidowej służącej do pobierania danych. W trybie Standby nie musisz martwić się o nieodebrane połączenia na drugiej karcie SIM podczas rozmowy. Mniejszy pobór mocy zawdzięczamy czterordzeniowemu procesorowi o taktowaniu 1.2 GHz, który jest odpowiedzialny za działanie podzespołów. Użytkownicy smartfona Aku A1 będą mogli korzystać z wielu aplikacji jednocześnie bez obawy o utratę wydajności czy spowolnienie pracy urządzenia. Krótki czas ładowania stron WWW umożliwiający sprawniejsze korzystanie z przeglądarki, to kolejna zaleta procesora quad core.

Aku A1 został wyposażony w system Android 4.2 Jelly Bean dający możliwość korzystania z najnowszych aplikacji dostępnych na rynku. Funkcja Google Now – osobisty asystent, odpowiadający na pytania użytkownika i służący pomocą podczas wyszukiwania informacji, to jedno z wielu udogodnień, które niesie ze sobą nowy Android. Klawiatura umożliwiająca pisanie w trybie Swype przyspiesza wpisywanie tekstu, zaś aktualizacja funkcji Face Unlock pozwala na dokładniejsze i bardziej bezpieczne blokowanie telefonu. Wykonywanie codziennych obowiązków zostało uproszczone dzięki rozszerzeniu aplikacji Android Google Search organizującej pracę oraz ułatwiającej wielozadaniowość. Personalizacja ekranu blokady Aku A1 jest możliwa poprzez dodanie wybranych przez siebie widgetów, co z pewnością zadowoli użytkowników lubiących samodzielnie aranżować pulpit urządzenia.

Wbudowany aparat 5MPx z funkcjami Autofocus i lampą błyskową LED pozwala precyzyjnie uwieczniać ważne momenty. Twoja fotografia w ciągu jednej chwili może nabrać piękniejszego, bardziej naturalnego wyglądu i zmienić się w doskonałe zdjęcie dzięki funkcji Piękny Portret. Większe nasycenie i bogactwo kolorów odkryjemy w trybie zdjęć HDR, więc amatorzy fotografii będą zadowoleni z ujęć. Przednia kamerka posiada rozdzielczość 0.3MPx, co pozwala na wyraźny obraz podczas prowadzenia wideo rozmów.

 SONY DSC

Bez męczenia wzroku możemy czytać e-booki czy przeglądać strony internetowe za sprawą  4.5” o rozdzielczości 854×480 pikseli. Użytkownik nie musi się martwić o komfort oglądania filmów, ponieważ optymalna jakość sprawia, że kolory są nasycone i widoczne ze wszystkich kątów patrzenia. GSmarta możemy nazwać mobilnym centrum składowania multimediów dzięki wydajnej baterii 2000 mAh oraz możliwości rozszerzenia wewnętrznej pamięci o dodatkowe 32GB.

 

GSmart Aku A1 charakteryzuje się wyjątkowo opływowym kształtem, który idealnie dopasowuje się do dłoni.

 

Cena: 448 zł

źródło: GSmart

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *