Happy Fridays w T-Mobile w tym tygodniu w … środę

Do terminu cotygodniowej promocji Happy Fridays jeszcze dwa dni. Jednak tym razem operator postanowiła ruszyć z akcją w piłkarski dzień. Klienci indywidualni magentowego operatora od dziś, przez cały tydzień do 14 października, mogą aktywować pakiet 15 darmowych gigabajtów.

Dzisiaj o 20.45 Polska rozegra mecz z Finlandią, a w niedzielę zmierzy się z zespołem Włoch. Z kolei w środę 14 października nasza reprezentacja podejmie rywalizację na boisku z Bośnią i Hercegowiną.

Bezpłatny pakiet 15 GB mogą aktywować klienci indywidualni, czyli osoby korzystające z ofert „T-Mobile na kartę”, MIX oraz abonamentu. Bonus będzie czekał na nich w aplikacji „Mój T Mobile” przez tydzień – od środy 7 października do środy 14 października do końca dnia.

Po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień. Każda osoba może aktywować promocję tylko raz.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Huawei Honor 6X w marcu z Nougatem

Opublikowane przez - 3 lutego 2017 0
Huawei Honor 6X zadebiutował jako smartfon dostępny wyłącznie na rynku chińskim, na targach CES chiński producent zdecydował się jednak zaprezentować…