HBO GO dla klientów Planów Mobilnych oraz Orange Love Mini

Roman PakotaAutor:
Klienci Planów Mobilnych i Orange Love Mini mogą skorzystać z usługi HBO GO, która zapewnia dostęp do filmów i seriali online w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Do tej pory serwis HBO GO był dostępny tylko dla klientów posiadających Telewizję Orange. Od 21 października z usługi będą mogli skorzystać wszyscy klienci posiadający którykolwiek z Planów Mobilnych oraz klienci oferty Orange Love Mini, którzy zawarli umowę lub aneks po 18 czerwca 2019 r.

Pierwszy miesiąc korzystania z dostępu do serwisu jest darmowy, przy aktywacji usługi HBO GO pierwszy raz na danym numerze. Później opłata miesięczna to 25 zł. Aktywacji HBO GO można dokonać przy zawieraniu nowej umowy lub przedłużeniu kontraktu np. poprzez konto na stronie www.orange.pl. Usługę można wyłączyć w dowolnym momencie.

Na koniec warto wspomnieć także o usłudze Video Pass, która jest dostępna w Planie Mobilnym 45, 55 i 75 lub w dowolnym pakiecie Orange Love. Usługa ta umożliwia oglądanie aż 15 serwisów wideo (w tym HBO GO) bez pomniejszania paczki danych uruchomionej w ramach abonamentu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Polska premiera Nokii 8

Opublikowane przez - 6 września 2017 0
Jutro (7 września) firma HMD Global oficjalnie zaprezentuje swój flagowy model smartfona – Nokię 8. Będzie to polska premiera urządzenia.…