Honor 30 Lite z ekranem 90 Hz i aparatem 48 MP

Honor 30 Lite (inaczej Youth) zostanie oficjalnie zaprezentowany już jutro, a dziś można obejrzeć jego pierwszą reklamę. Z reklamy wynika, że częstotliwość odświeżania to 90 Hz dla ekranu i częstotliwość próbkowania dotykowego 180 Hz.

Ten film potwierdza najważniejsze specyfikacje. W tym potrójny aparat z tyłu z głównym czujnikiem 48 MP, połączony z modułami 8 MP i 2 MP, prawdopodobnie ultraszeroką kamerą i czujnikiem głębi.

Honor 30 Lite będzie telefonem 5G dzięki chipsetowi MediaTek Dimensity 800. Można go skonfigurować z 4 GB do 8 GB pamięci RAM i 64 GB do 256 GB pamięci.

Reklama nie zawiera szczegółów, takich jak choćby cena, ale tego dowiemy się już jutro. Event rozpocznie się o godzinie 14:30 czasu lokalnego w Chinach.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

INEA podsumowuje miniony rok

Opublikowane przez - 5 lutego 2019 0
Początek nowego roku to zazwyczaj okres podsumowań. Tak też uczynił poznański operator telekomunikacyjny i kablowy INEA. Zmiany były dość poważne…

Samsung pokazał Galaxy Tab E

Opublikowane przez - 26 sierpnia 2015 0
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy tablet Galaxy Tab E – dedykowany osobom, które potrzebują multimedialnego centrum domowej rozrywki.   Tablet posiada…