Honor Band 5i ma wbudowany port ładowania USB-A

Honor Band 5 został zaprezentowany w lipcu. Teraz firma ogłosiła nową wersję o nazwie Honor Band 5i. Jest to nieco tańsza alternatywa z wbudowanym złączem ładowania USB-A, schowanym w silikonowym pasku.

Nowe rozwiązanie oznacza, że nie potrzeba specjalnego adaptera do ładowania ani kabla, ponieważ można podłączyć pasmo 5i do dowolnego standardowego portu USB-A.

Kolorowy wyświetlacz TFT zespołu 5i ma rozdzielczość 0,96 cala, 160 x 80 pikseli. Powiadomienia mogą wyświetlać do 30 znaków. W zakresie śledzenia kondycji Band 5i obsługuje wszystkie tryby z Honor Band 5, w tym pomiary tętna i czujnik SpO2 do pomiaru poziomu tlenu we krwi.

 

Jeśli chodzi o łączność, mamy tu Bluetooth 4.2, ale brakuje NFC. Żywotność baterii szacuje się na 7-9 dni w zależności od sposobu użytkowania. Band 5i może synchronizować się z dowolnym urządzeniem z Androidem 4.4 i iOS 9.0 lub nowszym.

Opaska 5i będzie oferowana w kolorach koralowym, zielonym oraz czarnym. Sprzedaż rozpocznie się 1 listopada za jedyne 22 dolary.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

30 lat internetu

Opublikowane przez - 12 marca 2019 0
Dziś (12 marca) mija 30 lat od powstania usługi WWW (World Wide Web) znanej obecnie jako internet. Z tej okazji…